USB-флешка Kingston DataTraveler 70 64 ГБ (DT70/64GB)
Відео 8Фото 14 |
Kingston DataTraveler 70 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler 70 64 ГБ
Усі ціни 18 →Флеш-накопичувач USB3.2 64GB Type-C Kingston DataTraveler 70 Black (DT70/6 | 219 грн. |
Kingston 64GB USB-C 3.2 Gen 1 DataTraveler 70 (DT70/64GB) | 219 грн. |
Накопичувач USB-C 3.2 KINGSTON DT70 64GB (DT70/64GB) DT70/64GB | 219 грн. |
флеш-драйв KINGSTON DT70 64GB, Type-C, USB 3.2 DT70/64GB | 220 грн. |
Kingston DataTraveller 70 64GB USB Type-C (DT70/64GB) Black DT70/64GB | 219 грн. |
ще 13 пропозицій
У перший же день, під час запису файлів, перестала працювати. Після цього, при спробі запису на флешку, з'являється помилка, що вона захищена від запису. Ціна Якість Redge McFly: користуюся Kingston DataTraveler 70 64Gb менше місяця |
За адекватний прайс гарна флешка! Швидкість 114/38 Читання 114Мб/с Жаль не синій колір штекера) SeR: користуюся Kingston DataTraveler 70 32Gb менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler 70
Ціни на Kingston DataTraveler 70 |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler 70 32 ГБ | від 123 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler 70 64 ГБ | від 164 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler 70 128 ГБ | від 281 грн. | 15 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler 70 256 ГБ | від 649 грн. | 15 пропозицій |
Рекомендуємо