A4Tech Fstyler BH220
Фото 28 |
A4Tech Fstyler BH220 |
|
Універсальна бездротова гарнітура у форм-факторі повнорозмірних накладних навушників закритої акустичної конструкції. A4Tech Fstyler BH220 однаково добре підходить для прослуховування музики, перегляду відеоконтенту, спілкування з рідними та близькими по телефону в режимі hands free, голосових комунікацій в інтернет-чатах тощо. Навушники обладнали 40-міліметровими динамічними випромінювачами з мембраною з наноміцелію та вуглецевого волокна - фірмова технолога M.O.C.I.
забезпечує відтворення двоканального звуку без жодних спотворень. A4Tech Fstyler BH220 однаково захоплює високі, середній та низькі частоти, без певних акцентів. У корпус гарнітури вбудували всеспрямований мікрофон з чутливістю до -42 дБ та шумозаглушенням ENC. Підключення навушників налагоджено за допомогою бездротового протоколу Bluetooth v 5.3. В автономному режимі модель здатна протриматися на плаву протягом до 40 годин. А 15 хв. Заряджання вбудованої батареї вистачає навушникам на 3 години подальшої роботи. Гарнітура має регульоване оголов'я, чаші, що складаються, і оснащується м'якими амбушюрами з сітчастої тканини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Fstyler BH220
Усі ціни 164 →Навушники A4tech BH220 Blue | 1 199 грн. |
Навушники A4Tech Fstyler BH220 Black | 1 189 грн. |
Bluetooth-гарнитура A4Tech Fstyler BH220 Beige BH220 (Beige) | 1 051 грн. |
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH220 Black BH220 (Black) | 1 126 грн. |
Навушники A4-Tech BH220 Beige | 1 199 грн. |