A4Tech Bloody J437
Відео 20Фото 8 |
A4Tech Bloody J437 |
|
Повнорозмірна дротова ігрова накладна гарнітура з підтримкою віртуалізації восьмиканального об'ємного звучання і LED-підсвічуванням. Призначена для використання з ПК/ноутбуків, підключається за допомогою армованого двометрового круглого кабелю з роз'ємом USB Type-A. Відрізняється помірною вартістю і ефектним зовнішнім дизайном. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, розрахований на молодіжну аудиторію, якій напевно сподобається стильний зовнішній вигляд пристрою.
Практична і міцна конструкція закритого типу з саморегульованим оголів'ям і м'якими амбушурами забезпечує надійну фіксацію на голові і не викликає дискомфортних відчуттів при тривалому використанні. До переваг навушників A4 Tech Bloody J-437 також варто віднести непогану пасивну шумоізоляцію, що працює в обох напрямках. Двокамерні акустичні випромінювачі забезпечує глибокий бас і чіткі високі/середні частоти. Технологія віртуалізації створює реалістичне відчуття об'ємного звуку і забезпечує краще позиціонування його джерел, забезпечуючи певну ігрову перевагу у змагальних іграх. Всенаправлений мікрофон з шумозаглушенням забезпечить безперебійне спілкування з тіммейтами в голосовому чаті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody J437
Усі ціни 137 →A4Tech Bloody J437 Black | 1 249 грн. |
Навушники A4Tech J437 Bloody Army Green | 1 249 грн. |
Ігрові навушники Bloody J437 (Black) | 1 159 грн. |
Наушники A4Tech Bloody J437 Army Green J437 Bloody (Army Green) | 1 138 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody J437 Army Green J437 Bloody (Army Green) | 1 249 грн. |
дуже гучні та якісні
не можна змінити або вимкнути підцвітання вуха болять після тривалого використання
(Але це може струму на моїй голові) _Антон _: користуюся A4Tech Bloody J437 кілька місяців |
Їх немає Колір, звук, якість самої збирання, ціна, мікрофон, коротше жахливо все! |
як для збирання за 799 грн непогано
гучний звук мікро непоганий