Кондиціонер AC Electric Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y 22 м²
Фото 3 | Очікується у продажу 8 490 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 22; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 680/650; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2200; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2300; Циркуляція (м³/год): 417; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/24 |
AC Electric Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y 22 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:22 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:680/650 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AC Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AC Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AC Electric Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y
Ціни на AC Electric Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y |
---|---|---|---|---|
AC Electric Nordline Inverter ACEMI-07HN118Y 22 м² | від 8 490 грн. |
AC Electric Nordline Inverter ACEMI-09HN118Y 26 м² | від 11 720 грн. | 2 пропозиції | ||
AC Electric Nordline Inverter ACEMI-12HN118Y 32 м² | від 12 420 грн. | 1 пропозиція |