Кондиціонер AC Electric ACEM-18HN1 53 м²
AC Electric ACEM-18HN1 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
Споживання:1640/1540 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ACEM-18HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AC Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AC Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AC Electric ACEM-18HN1
Ціни на AC Electric ACEM-18HN1 |
---|---|---|---|---|
AC Electric ACEM-07HN1 21 м² | від 8 013 грн. | 2 пропозиції | ||
AC Electric ACEM-09HN1 26 м² | від 8 263 грн. | 2 пропозиції | ||
AC Electric ACEM-12HN1 35 м² | від 8 728 грн. | 2 пропозиції | ||
AC Electric ACEM-18HN1 53 м² | від 20 990 грн. | 2 пропозиції | ||
AC Electric ACEM-24HN1 69 м² | від 25 160 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →