Корм для собак ACANA Sport and Agility 17 кг
ACANA Sport and Agility 17 kg 11.4 кг17 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Sport and Agility 17 кг
Усі ціни 11 →Сухий корм для активних собак всіх порід Acana Sport & Agility 17 кгТип: Сухий корм / Вік: молоді / Порода: всі породи / Клас: Холістік / Властивості: Підтримка фізичної форми / Вага упаковки,... щекг: 15.1 - 20 / Вага упаковки: 17 кг / Основні інгредієнти: Овочі, Курка Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 6 497 грн. |
Сухой корм для активных собак всех пород Acana Sport & Agility 17 кгТип: Сухой корм / Возраст: Молодые / Порода: Все породы / Класс: Холистик / Свойства: Поддержка физической формы / Вес упаков... щеки, кг: 15.1 - 20 / Вес упаковки: 17 кг / Основные ингредиенты: Овощи, Курица ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 6 498 грн. |
Корм Acana Sport & Agility Recipe сухий для активних собак будь-якого вікуAcana Sport & Agility збаланс Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 5 848 грн. |
Сухий корм для собак усіх порід ACANA Sport & Agility Dog 17 кг (a53017) | 5 642 грн. | Продавець: Mdnash |
Сухий корм Acana Sport & Agility 17 кг для собак усіх порід з підвищеною а | 5 912 грн. | Продавець: GZoo |
ще 6 пропозицій
Серія ACANA HeritageПорівняти в таблиці →
від 4 029 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 3 790 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 1 036 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 4 690 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 4 720 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 3 945 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 5 049 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 207 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 4 790 грн.
сухий корм, 17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 1 070 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
сухий корм, 17 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (34%), камбала, яйце( 3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 2 340 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курча (33%), камбала (3%), яйце (3%), овес, овочі, злаки, вітаміни, клас: холістик
від 1 020 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 1 107 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 226 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, яйця, камбала, оселедець, клас: холістик
від 3 421 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 3 745 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 1 060 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
Модификації ACANA Sport and Agility
Ціни на ACANA Sport and Agility |
---|---|---|---|---|
ACANA Sport and Agility 11.4 кг | від 4 029 грн. | 3 пропозиції | ||
ACANA Sport and Agility 17 кг | від 4 790 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 956 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 1 723 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум