Корм для собак ACANA Grasslands Dog 2.27 кг
ACANA Grasslands Dog 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ACANA Grasslands Dog 2.27 кг
Усі ціни 14 →Сухий корм для собак всіх порід Acana Grasslands Dog 2 кгТип: Сухий корм / Вік: будь вік / Порода: всі породи / Клас: Холістік / Властивості: Підтримка фізичної форми / Вага упаковки... ще, кг: 1.1 - 2 / Вага упаковки: 2 кг / Основні інгредієнти: Яйце, Риба, Ягня, Качка, індичка Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 1 563 грн. |
Сухой корм для собак всех пород Acana Grasslands Dog 2 кгТип: Сухой корм / Возраст: Любой возраст / Порода: Все породы / Класс: Холистик / Свойства: Поддержка физической формы / Вес... щеупаковки, кг: 1.1 - 2 / Вес упаковки: 2 кг / Основные ингредиенты: Яйцо, Рыба, Ягненок, Утка, Индейка ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 1 564 грн. |
Корм Acana Grasslands Dog Recipe сухий з м'ясом та рибою для собак будь-якНадихаючись пасовищами і північними озерами, корм Acana Grasslands виго Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 1 405 грн. |
Сухий корм для собак усіх порід Acana Grasslands Dog з м`ясом птиці, рибоюКоли справа доходить до рецептів Acana, ми одержимі вибором поживних, смачних та багатих на білок інгредієнтів. Наш високопро... щетеїновий корм для собак ідеально підходить для того, щоб задовольнити вашу собаку ще більшою кількістю тваринного білка, до якого вона так прагне. Наш рецепт Grasslands на 70% складається з високоякісних інгредієнтів тваринного походження, таких як ягнятина, качка, яйця та прісноводна озерна риба, збалансованих з 30% фруктів та овочів, які допоможуть наситити вашого собаку смаком та тваринним білком. До складу корму також входять пребіотики та клітковина, які допомагають підтримувати здоров'я травлення вашого собаки. На нашій кухні не додається жодних штучних барвників, ароматизаторів чи консервантів, тому цей рецепт сподобається і вам, і вашому собаці. Дайте своєму собаці багатий на білок, поживний і смачний корм, який допоможе йому жити здоровим і щасливим життям. Перші три інгредієнти - свіжа або сира ягнятина, качка та яйця - роблять цей рецепт багатим на поживні речовини, з найвищим вмістом протеїну в нашій пропозиції. Містить пребіотики та клітковину для підтримки здорового травлення. Не містить зернових інгредієнтів, сої, кукурудзи, пшениці або тапіоки. Покриті сублімованою ягнятиною та печінкою, а також сублімованою качкою та печінкою для чудового смаку, якого буде прагнути ваш собака. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 563 грн. |
Сухий корм для собак всіх порід ACANA Grasslands Dog 2 кг (a54220) | 1 562 грн. |
ще 9 пропозицій
Серія ACANA RegionalsПорівняти в таблиці →
від 4 690 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 1 319 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 1 125 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 4 490 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 4 149 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
від 2 994 грн.
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 356 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 2 954 грн.
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 1 255 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 324 грн.
сухий корм, 0.34 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 3 159 грн.
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 1 394 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
від 2 509 грн.
сухий корм, 6.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
Відеоогляди
Модификації ACANA Grasslands Dog
Ціни на ACANA Grasslands Dog |
---|---|---|---|---|
ACANA Grasslands Dog 0.34 кг | від 356 грн. | 1 пропозиція | ||
ACANA Grasslands Dog 2.27 кг | від 1 319 грн. | 17 пропозицій | ||
ACANA Grasslands Dog 6.8 кг | від 2 994 грн. | 17 пропозицій | ||
ACANA Grasslands Dog 11.4 кг | від 4 690 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: яловичина, бобові, ягнятина, печінка ягняти, риба, м'ясо бізона, овочі, клас: холістик
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, оселедець, сиги, камбала, бобові, фрукти, овочі, клас: холістик
від 1 154 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 530 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 584 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум