Корм для собак ACANA Wild Coast 2 кг
ACANA Wild Coast 2 kg |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ACANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ACANA.
Купити ACANA Wild Coast 2 кг
Сухий корм для собак усіх порід та вікових груп ACANA Wild Coast 2 кг (a56 | 1 089 грн. |
Сухий корм для собак усіх порід та вікових груп ACANA Wild Coast 2 кг (a56 | 1 217 грн. |
Сухий корм для собак Acana Wild Coast 2 кг | 1 116 грн. |
Універсальне рибне ласощі
Канадський бренд ACANA давно підкорив серця завзятих собачників, пропонуючи споживачеві якісні корми з добірного м'яса, свіжої риби, яєць і молочних продуктів. Асортимент компанії дозволяє вибрати продукт на будь-який смак і колір, враховуючи породу, вага, вікові особливості та рівень активності тварини.
І для Кульки, і для Барбоса
Основною перевагою представленого корми можна вважати його універсальність. Соковиті гранули рибні придатні для вживання як маленькими цуценятами, так вже і зрілими собаками, причому, абсолютно не важливо, який вони породи. Це можуть бути і кавказькі вівчарки, і крихітні йорки. Така універсальність істотно полегшує життя господареві, оскільки залежно від дорослішання цуценя можна не бігати в пошуках нового корму, а чотириногий друг з задоволенням буде тріскати звичне ласощі як в цуценячому так і в зрілому віці з користю для здоров'я і активності.
Рибне меню
Склад корму дійсно багатий, але основним джерелом білка служить дегидратированная оселедець (24%), а не натуральне м'ясо риби, хоча багато фахівці запевняють, що добре оброблений джерело білка нічим не гірше чистого продукту. Серед свіжої риби в складі можна знайти 10 % оселедця і 6 % камбала.
Важливу частину складу займає різаний овес — 23 %, який забезпечить нормальний рівень цукру в крові тварини і вбереже вашого домашнього улюбленця від ожиріння, що особливо актуально для великих порід, які проживають в квартирах.
Чимало уваги виробник приділив і вуглеводної складової продукту: в складі присутній цілісна червона і зелена сочевиця, нут, зелений горошок, свіжа морква, шпинат, журавлина, чорниця, а також свіжі яблука та груші. Такий склад дозволяє говорити про високий вміст вітамінів, мінералів і амінокислот.
Варто відзначити пристойне утримання чистої клітковини (клітковина сочевиці) — 5%, а також відсутність концентрованого рослинного білка.
Спірне питання викликає калорійність продукту — 349 ккал/100г. З одного боку, така калорійність, яка забезпечується за рахунок великої кількості білка, виключить ожиріння собаки, але з іншого боку, корми для великих і гігантських порід може знадобитися багато, оскільки велика тварина може недостатньо бенкетувати, а це дуже дорого, враховуючи вартість корму.
Модификації ACANA Wild Coast
Ціни на ACANA Wild Coast |
---|---|---|---|---|
ACANA Wild Coast 2 кг | від 1 089 грн. | 4 пропозиції | ||
ACANA Wild Coast 6 кг | від 2 245 грн. | 1 пропозиція | ||
ACANA Wild Coast 9.7 кг | від 3 359 грн. | 10 пропозицій | ||
ACANA Wild Coast 11.4 кг | від 3 379 грн. | 4 пропозиції | ||
ACANA Wild Coast 14.5 кг | від 4 420 грн. | 12 пропозицій | ||
ACANA Wild Coast 17 кг | від 4 734 грн. | 4 пропозиції |