Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Acefast

Тримач / авто зарядка Acefast D45

Фото - Тримач / авто зарядка Acefast D45
Фото 5
Acefast D45
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
6.9 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
140x74x72 мм
Вага
140 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast D45

Усі ціни 11 →

AceFast D45 Black (6974316284093) D45Black(6974316284093)

Колір виробника/Чорний|Вага/140 г|Тип/Магнітний тримач|Призначення/На скло|Тип кріплення тримача/Дефлектор обдуву, Присоска|П... щеосилання на сайт виробника/Постачальник|Комплектація/Тримач, Кріплення на присосці, Карта вирівнювання, Металеве кільце, Серветки, Статична плівкова наклейка, Інструкція|Сумісність/Смартфон, Чохол|Тип кріплення пристрою/Магніт|Матеріал/Магніт, Метал, Пластик, Силікон|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/Ні|Розмір/72 х 74 х 140 мм|Бренд/AceFast|Особливості/Регульований
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
365 грн.

Кріплення для мобільного телефону Acefast D45 Magnetic Car Holder for Dashboard Black (6974316284093) 6974316284093

Компактний магнітний тримач ACEFAST D45 Magnetic Car Holder for Dashboard Black стане ідеальним помічником для водіїв, які ці... щенують зручність і стиль. Завдяки потужним магнітам він надійно утримує смартфони з діагоналлю від 4,7 до 6,9 дюйма навіть на нерівних дорогах, забезпечуючи стабільність і безпеку під час руху. Вага тримача лише 140 г, а його компактні розміри дозволяють гармонійно вписатися в
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
299 грн.

Автоутримувач для телефону ACEFAST D45 magnetic car holder for dashboard Black 6974316284093

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
580 грн.

Автомобільне кріплення для смартфона D45 magnetic Acefast

Маркетплейс: MAUDAU  Lemko З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
348 грн.

Acefast Тримач в авто Acefast D45 magnetic car holder for dashboard Black (6974316284093)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
309 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Acefast D45