Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Acefast

Тримач / авто зарядка Acefast D47

Фото - Тримач / авто зарядка Acefast D47
Фото 5
Acefast D47
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт
Допустима діагональ
6.9 "
Порт підключення кабелю
USB C
Кабель у комплекті
USB - USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
140x74x72 мм
Вага
145 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast D47

AceFast D47 Black

Тримач з бездротовою зарядкою, магнітний Acefast D47 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Автотримач для телефону з БЗУ ACEFAST D47 magnetic wireless charging car holder for dashboard Black 6974316284116

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
647 грн.

Acefast Тримач в авто Acefast D47 magnetic wireless charging car holder for dashboard Black (6974316284116)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Автотримач для телефону з БЗП ACEFAST D47 magnetic wireless charging car holder for dashboard Black (6974316284116)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
507 грн.

Автотримач для телефону з БЗП ACEFAST D47 магнітна зарядка бездротова автомобільний тримач для панелі приладів чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
601 грн.

Динаміка цін на Acefast D47