Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Acefast

Тримач / авто зарядка Acefast D55

Фото - Тримач / авто зарядка Acefast D55
Фото 6
Acefast D55
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт
Допустима діагональ
6.9 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
86x73x35 мм
Вага
108 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast D55

Усі ціни 17 →

AceFast D55 Black

Тримач магнітний AceFast D55 Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 18 міс.
Поскаржитись
512 грн.

Автоутримувач ACEFAST D55 Black (6974316284338) 6974316284338

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
539 грн.

Автоутримувач для телефону ACEFAST D55 magnetic car holder for dashboard Black 6974316284338

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
645 грн.

Кріплення для мобільного телефону Acefast D55 Magnetic Car Holder for Dashboard Black (6974316284338) 6974316284338

Магнітний тримач Acefast D55 Magnetic Car Holder for Dashboard Black — це ідеальне поєднання стилю та функціональності для во... щедіїв, які прагнуть зручності. Компактний і легкий, він легко кріпиться на панель приладів, не займаючи зайвого простору. Потужні магніти забезпечують надійну фіксацію смартфонів з діагоналлю від 4,7 до 6,9 дюйма, сумісних з магнітною пластиною, навіть під час руху по нерівних
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
689 грн.

Автотримач для телефона ACEFAST D55 magnetic car holder for dashboard Black 6974316284338

Держатель для мобильного ACEFAST D55 Magnetic Car Holder for Dashboard Black – это стильный и мощный магнитный держатель для... щесмартфона, который устанавливается на панель приборов автомобиля. Благодаря прочным неодимовым магнитам и эргономичному дизайну, держатель обеспечивает надежную фиксацию смартфона и комфортное использование в дороге.МОЩНЫЕ МАГНИТЫНадежно удерживают смартфон даже при
Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
410 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Acefast D55