BASEUS Bowie M2
Відео 17Фото 31 |
BASEUS Bowie M2 |
|
Внутрішньоканальні Bluetooth-навушники вакуумного типу з акцентом на дизайні, системі активного шумоподавлення та опціональним ігровим режимом із зменшеним часом затримки. Модель відноситься до початкового цінового сегменту, проте за своїм рівнем звучання і додатковим можливостям не надто поступається популярним TWS-навушникам вартістю в 1.5-2 рази дорожче. За звучання BASEUS Bowie M2 відповідають динамічні випромінювачі діаметром 10 мм із частотним діапазоном від 20 Гц до 20 Кгц.
Підтримуються два режими роботи: музичний та ігровий. Перший характеризується чистим та збалансованим звучанням без басового акценту, а ігровий злегка погіршує якість звуку, але при цьому знижує час затримки між відтворенням аудіо та відеосигналу до ледве помітних 38 мс. Вбудована система активного шумоподавлення базується на зв'язці з кількох мікрофонів та цифрових алгоритмів, які працюючи разом можуть частково або повністю ізолювати користувача від навколишнього шуму.
Підтримуються 3 режими роботи: стандартний ANC, режим прозорості та пасивна шумоізоляція. У останньому випадку ANC повністю відключається, а за фільтрацію шумів відповідають внутрішньоканальні насадки. Для безпородного зв'язку зі смартфоном, планшетом, плеєром або іншим мобільним пристроєм передбачено бездротовий протокол Bluetooth 5.2 з 10-метровим радіусом дії. Заявлений час автономної роботи складає 5 годин.
Для заряджання та транспортування навушників передбачений стильний, мінімалістичний кейс з акуратним градієнтним забарвленням та вбудованою батареєю на 30 годин роботи. Кейс підтримує швидку зарядку, за допомогою якої буквально за 10 хвилин час автономної роботи можна продовжити на 2 години. Навушники підтримують усі базові функції сучасних TWS-навушників на зразок автопаузи, сенсорного керування та додаткового налаштування за допомогою мобільного додатка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie M2
Усі ціни 64 →Навушники Baseus True Wireless Earphones Bowie M2 White NGTW140002 | 1 299 грн. |
Наушники Baseus Bowie M2 White (NGTW140002) | 1 256 грн. |
Навушники Baseus Bowie M2 black | 1 457 грн. |
Бездротові навушники Baseus Bowie M2+ TWS White (NGTW190002) NGTW190002 | 1 499 грн. |
Baseus Bowie M2 White (NGTW140002) NGTW140002 | 1 383 грн. |