Кардридер / USB-хаб Acer 12-in-1 Type C Dongle (HP.DSCAB.009)
Фото 8 |
Acer 12-in-1 Type C Dongle |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acer 12-in-1 Type C Dongle
Усі ціни 20 →Адаптер Acer Adapter USB-С to 4xUSB+SD+TF+2xHDMI+DisplayPort+RJ45+3.5mm Gr | 3 366 грн. |
Адаптер Acer Adapter USB-C to 4xUSB+SD+TF+2xHDMI+DisplayPort+RJ45+3.5mm Gr | 3 365 грн. |
ACER 12 in 1 Type C dongle (HP.DSCAB.009) | 3 399 грн. |
Док-станція Acer 12-in-1 Type-C (HP.DSCAB.009) HP.DSCAB.009 | 3 399 грн. |
Док-станція Acer 12in1 Type C Dongle (HP.DSCAB.009) | 3 399 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →