Кардридер / USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub (CAHUB-CT0G)
Відео 1Фото 8 |
BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 22 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C HUB Docki | 2 289 грн. |
Концентратор хаб USB Type-C 11в1 VGA картридер зарядка 100Вт Baseus Metal | 2 299 грн. |
HUB Baseus Metal Gleam Multifunctional 11-in-1 Type-C Gray (CAHUB-CT0G) CA | 2 199 грн. |
USB-C хаб Baseus Metal Gleam Series 11-in-1 Multifunctional Type-C HUB Doc | 2 299 грн. |
Baseus Metal Gleam Multi-functional 11-in-1 Gray (CAHUB-CT0G) LP16983 | 1 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →