Кардридер / USB-хаб BASEUS EliteJoy Gen 2 Multifunctional 11-in-1 USB-C (WKSX030013)
BASEUS EliteJoy Gen 2 Multifunctional 11-in-1 USB-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS EliteJoy Gen 2 Multifunctional 11-in-1 USB-C
Усі ціни 28 →USB-Hub Baseus EliteJoy Gen2 11-Port Type-C HUB Adapter Dark gray WKSX0300 | 2 443 грн. |
HUB Baseus EliteJoy Gen2 11-in-1 Type-C Dark Gray (WKSX030013) WKSX030013 | 2 799 грн. |
Baseus EliteJoy USB Type-C 11 in 1 (WKSX030013) Dark Gray WKSX030013 | 3 084 грн. |
Baseus EliteJoy Gen2 11-in-1 Type-C Dark Gray (WKSX030013) 41107 | 2 868 грн. |
Baseus EliteJoy Gen2 11-Port Type-C Hub (WKSX030013) WKSX030013 | 2 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →