Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R3EF] (NX.KDEEU.01A)
Відео 4Фото 25 | від 13 499 до 14 301 грн. Порівняти ціни 37 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Athlon, 7120U, 2.4 ГГц Відеокарта:Radeon 610M ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:1.78 кг |
Модифікації Acer Aspire 3 A315-24P 29
Характеристики
Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R3EF] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R3EF]
Колір:
Сортувати
Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEU.01A) Silver NX.KDEEU.01A | 13 999 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R3EF (NX.KDEEU.01A) Silver NX.KDEEU.01A | 13 999 грн. |
Ноутбук ACER Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEU.01A) NX.KDEEU.01A | 13 999 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEU.01A) | 13 899 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R3EF Pure Silver (NX.KDEEU.01A) | 13 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
В цілому непоганий ноут. Гарна збірка. Свої гроші відпрацьовує на всі 100%. Навіть в деякі невибагливі ігри можна пограти. Збірка, зручність, за свої гроші достойна продуктивність. Гучності вбудованих динаміків часто трохи не вистачає, але не критично - це ж все таки ноутбук. Роман: користуюся Acer Aspire 3 A315-24P більше року |
Дуже непогано та збалансовано за ці гроші по продуктивності.
Більш детально у відео - https://youtu. Продуктивність;
Охолодження; Адекватний вигляд; Хоча і компактний, але все ще старого зразка зарядний блок;
дешевий пластик у клавіатури; все ж відчувається дешевший екран Давай Зацінимо: користуюся Acer Aspire 3 A315-24P менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо