Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C 2 ТБ
Відео 3Фото 3 |
Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C 2 ТБ 2 ТБ4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C 2 ТБ
Усі ціни 6 →Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 2 TB (TS2TSJ25M3) | 3 723 грн. |
Transcend StoreJet 25M3 (TS2TSJ25M3) | 3 768 грн. |
Transcend StoreJet 25M3 2 TB (TS2TSJ25M3) | 3 590 грн. |
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3C 2TB TS2TSJ25M3C 2.5" USB 3.1 Type-C | 3 999 грн. |
Transcend StoreJet 25M3 (TS2TSJ25M3) | 3 802 грн. |
Transcend StoreJet 25M3 2 TB (TS2TSJ25M3) | 3 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C
Ціни на Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS2TSJ25M3C 2 ТБ | від 3 590 грн. | 6 пропозицій | ||
Transcend StoreJet 25M3C 2.5" TS4TSJ25M3C 4 ТБ | від 5 953 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →