Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R7V1] (NX.KDEEP.002)
Відео 4Фото 25 | від 19 070 до 22 435 грн. Порівняти ціни 9 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7520U, 2.8 ГГц Відеокарта:Radeon 610M ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.78 кг |
Модифікації Acer Aspire 3 A315-24P 34
Характеристики
Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R7V1] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire 3 A315-24P [A315-24P-R7V1]
Сортувати
Acer Aspire 3 R5 NX.KDEEP.002 | 21 499 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEP.002) | 19 599 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R7V1 (NX.KDEEP.002) | 19 713 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R7V1 (NX.KDEEP.002960) | 21 803 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 R5-7520U/8 ГБ/512/Win11 IPS (A315-24P || NX.KDEEP.00 | 19 840 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P (NX.KDEEP.002) NX.KDEEP.002 | 19 377 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R7V1 (NX.KDEEP.002960) | 22 435 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-24P-R7V1 (NX.KDEEP.002) | 19 070 грн. |
Закрити
В цілому непоганий ноут. Гарна збірка. Свої гроші відпрацьовує на всі 100%. Навіть в деякі невибагливі ігри можна пограти. Збірка, зручність, за свої гроші достойна продуктивність. Гучності вбудованих динаміків часто трохи не вистачає, але не критично - це ж все таки ноутбук. Роман: користуюся Acer Aspire 3 A315-24P більше року |
Дуже непогано та збалансовано за ці гроші по продуктивності.
Більш детально у відео - https://youtu. Продуктивність;
Охолодження; Адекватний вигляд; Хоча і компактний, але все ще старого зразка зарядний блок;
дешевий пластик у клавіатури; все ж відчувається дешевший екран Давай Зацінимо: користуюся Acer Aspire 3 A315-24P менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо