A4Tech Fstyler FB35CS
Фото 17 |
A4Tech Fstyler FB35CS |
|
Компактна ноутбучна миша A4Tech з безшумними кнопками, акуратним дизайном та комбінованим підключенням. Правда, на відміну від більшості побратимів зі знімним USB-кабелем, в даній моделі використовується або Bluetooth-підключення, або радіо з радіусом дії в районі 10 метрів. Модель відноситься до початкового цінового сегменту, що входить у серію Fstyler, в якій виробник випускає виключно недорогі та компактні мишки з комбінованим підключенням, підтримкою Multi-Device та опціональними безшумними перемикачами кнопок.
A4Tech Fstyler FB35CS важить 91 грам, тобто це далеко не найважча, і в той же час не найлегша мишка, яка припаде до душі більшості користувачів. Її лаконічний дизайн та різноманітність колірних варіантів дозволяють адаптувати цю мишу під різні сфери застосування, роблячи її гарним вибором для повсякденної роботи та розваг. Корпус злегка скошений вбік і адаптований під керування правою рукою, про що сигналізує невеликий майданчик, що злегка випирає під великим пальцем правої руки і пара бічних кнопок для швидкого перемикання сторінок, скролла та інших допоміжних дій. Вбудований оптичний сенсор має чутливість від 1200 до 2400 DPI, в принципі це оптимальне значення для роботи в браузерах, текстових редакторах та таблицях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Fstyler FB35CS
Усі ціни 115 →Мишка A4Tech FB35CS Smoky Grey | 796 грн. |
Мышь A4Tech FB35CS Smoky Grey | 762 грн. |
Мышка A4Tech Fstyler FB35CS Icy White USB FB35CS (Icy White) | 699 грн. |
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB35CS Smoky Grey FB35CS (Smoky Grey) | 669 грн. |
A4Tech Fstyler FB35CS Smoky Gray | 699 грн. |
1. Майже безшумний хід.
2. Гніздо для заряджання USB C. 3. Швидко заряджається. 4. Може заряджатися та працювати одночасно. 1. Ніколи не вказано час автономної роботи від акумулятора.
2. Завантажується довго. 3. Комплектний кабель для заряджання не довгий. 4. Працює лише через бездротову мережу. Егор Тростянков: користуюся A4Tech Fstyler FB35CS менше місяця
Яке ПЗ в комплекті, які його можливості? Бокові клавіші програмовані?
А що таке ПЗ? Як я зрозумів, ПЗ - програмне заспечення. ПЗ в коплекті немає ніякого. Мишка працює як просто мишка. ПК, смартфон та ноутбук працювали із мишкою "із коробки". На ПК Windows 10, на ноуті Windows 11, на смартфоні Android 12. Бокові клавіши ніби не програмовані. Вони виконують функцію "Вперед/назад", наприклад заміть натискання стрілочок в браузері, можна натискати ці бокові кнопки. Як я зрозумів, вони ніяк не програмовані. |
При розрахунку кількості циклів повної розрядки/зарядки АКБ виходить, що мишка пройде 37 циклів повної розрядки/зарядки (365/10 = 36.7 = 37). За таких умов акумулятор одуття втратить ємність приблизно через 5-7 років, але можна просто не розряджати мишку. При роботі з комп'ютером рекомендую використовувати мишку через ресивер.