Набір для пікніка Acropolis SDP-4
Фото 7 |
Acropolis SDP-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acropolis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acropolis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acropolis SDP-4
Набір для пікніка Acropolis посуд на 4 персони та сумка з термовідділенням | 4 052 грн. |
Набір для пікніка (посуд на 4 персони та сумка з термовідділенням) Acropol | 4 052 грн. |
Набір для пікніка (посуда на 4 персони) Acropolis СДП-4 | 4 040 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →