Похідний ніж Active Roper
Фото 12 |
Active Roper |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Active 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Active.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Active Roper
Усі ціни 25 →Нож туристический Active Roper Blue (SPK7BL) | 414 грн. |
Нож Active Roper Black (SPK7B) SPK7B | 410 грн. |
Ніж Active Roper Black (SPK7B) SPK7B | 409 грн. |
ACTIVE Plus Roper (SPK7B) SPK7B | 499 грн. |
Нож Active Roper blue SPK7BL | 414 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →