Похідний ніж Grand Way 9182 BCV
Відео 1Фото 4 |
Grand Way 9182 BCV |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 9182 BCV
Grand Way 9182 BCV | 512 грн. |
Ніж складний Grand Way 9182 BCV | 512 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 9182 BCV | 512 грн. |
Ніж викидний GW 9182 BCV (довжина: 220мм, лезо: 85мм), камуфляж | 890 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →