Спалювач жиру Activlab Thermo Shape 2.0 180 шт
Activlab Thermo Shape 2.0 180 cap 90 шт180 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Activlab Thermo Shape 2.0 180 шт
Жиросжигатель Activlab Thermo Shape 2, 180 капсул CN1919 | 495 грн. |
Жироспалювач Activlab Thermo Shape 2, 180 капсул | 619 грн. |
Жироспалювач Activlab Thermo Shape 2.0 180 caps | 497 грн. |
Комплексний жироспалювач Activlab Thermo Shape 2.0 180 Caps | 546 грн. |
Відеоогляди
Модификації Activlab Thermo Shape 2.0
Ціни на Activlab Thermo Shape 2.0 |
---|---|---|---|---|
Activlab Thermo Shape 2.0 90 шт | від 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Activlab Thermo Shape 2.0 180 шт | від 495 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →