Лазерний нівелір ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION (А00343)
Відео 28Фото 7 |
ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION
Нівелір ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION | 1 997 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION | 2 413 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION | 2 418 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA Cube Professional Edition (А00343) | 2 490 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION | 2 423 грн. |
anonim
9 жовтня 2019, 17:52
На другом сайте данная модель имеет питание 3xААА, а здесь 2xAAA. Ошибка? #
Відеоогляди
Відмінності в комплектаціях моделі:
BASIC EDITION (А00341) | HOME EDITION (А00342) | PROFESSIONAL EDITION (А00343) | ULTIMATE EDITION (А00344) | |
Кейс | - | - | - | + |
Штатив | - | - | + | + |
Універсальний тримач | - | + | - | + |
Очки | - | - | - | + |
Сумка-чохол | - | + | + | - |
Модификації ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION
Ціни на ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE BASIC EDITION | від 1 469 грн. | 5 пропозицій | ||
ADA CUBE HOME EDITION | від 1 499 грн. | 5 пропозицій | ||
ADA CUBE ULTIMATE EDITION | від 2 592 грн. | 4 пропозиції | ||
ADA CUBE PROFESSIONAL EDITION | від 1 997 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →