Лазерний нівелір ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION (А00447)
Відео 7Фото 4 |
ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION
Нівелір ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION | 4 227 грн. |
Лазерний нівелір ADA Cube 2-360 Basic Edition | 4 998 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION (A00447) | 5 162 грн. |
Лазерний нівелір ADA Cube 2-360 Basic Edition | 5 003 грн. |
Відеоогляди
Відмінності в комплектаціях моделі:
BASIC EDITION (A00447) | HOME EDITION (A00448) | PROFESSIONAL EDITION (A00449) | ULTIMATE EDITION (A00450) | |
Кейс | - | - | - | + |
Штатив | - | - | + | + |
Універсальний тримач | - | + | - | + |
Очки | - | - | - | + |
Сумка-чохол | - | + | + | + |
Модификації ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION
Ціни на ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE 2-360 BASIC EDITION | від 4 227 грн. | 4 пропозиції | ||
ADA CUBE 2-360 HOME EDITION | від 6 738 грн. | 3 пропозиції | ||
ADA CUBE 2-360 ULTIMATE EDITION | від 5 617 грн. | 4 пропозиції | ||
ADA CUBE 2-360 PROFESSIONAL EDITION | від 5 423 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →