Лазерний нівелір ADA CUBE 3D HOME EDITION (A00383)
Відео 3Фото 6 |
ADA CUBE 3D HOME EDITION кейс, тримачкейс, тримач, штатив, без тримача |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE 3D HOME EDITION
Лазерний рівень ADA CUBE 3D HOME EDITION кейс, тримач | 2 400 грн. |
Лазерний нівелір ADA CUBE 3D Home Edition | 2 845 грн. |
Лазерний нівелір ADA CUBE 3D Home Edition | 2 850 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE 3D HOME EDITION (A00383) | 3 011 грн. |
Лазерний нівелір ADA CUBE 3D Home Edition | 2 855 грн. |
Відеоогляди
Відмінності в комплектаціях моделі:
BASIC EDITION (A00382) | HOME EDITION (A00383) | PROFESSIONAL EDITION (A00384) | ULTIMATE EDITION (A00385) | |
Кейс | - | - | - | + |
Штатив | - | - | + | + |
Універсальний тримач | - | + | - | + |
Очки | - | - | - | + |
Сумка-чохол | - | + | + | - |
Модификації ADA CUBE 3D HOME EDITION
Ціни на ADA CUBE 3D HOME EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE 3D HOME EDITION | від 2 400 грн. | 5 пропозицій | ||
ADA CUBE 3D ULTIMATE EDITION | від 2 975 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →