Лазерний нівелір ADA CUBE 360 BASIC EDITION (А00443)
Відео 10Фото 4 |
ADA CUBE 360 BASIC EDITION |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Купити ADA CUBE 360 BASIC EDITION
Усі ціни 7 →Лазерний рівень (нівелір) ADA Cube 360 Basic Edition (A00443) Cube 360 Bas | 2 784 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 3 294 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 7 111 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 3 299 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 7 116 грн. |
Лазерний рівень ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 7 121 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE 360 BASIC EDITION | 3 304 грн. |
Лазерний «кубик»
Нівелір ADA CUBE 360 оснащений червоним лазером і має другий клас потужності (можна користуватися без спеціальних захисних окулярів). На відміну від багатьох інших лазерних нівелірів, ADA CUBE 360 проєктує лазерний промінь на 360° в горизонтальній площині. Тобто, чітка червона лінія (товщиною близько 2 мм) «окреслюється» одразу по всьому периметру приміщення. Ця функція незамінна, якщо ви займаєтеся облицюванням стін плиткою або іншими видами робіт, при яких потрібно витримувати однаковий рівень з кількох ділянках одночасно.
Невибагливість і автономність
Даний нівелір відрізняється компактністю. Він зроблений у вигляді невеликого «кубика». Подібний пристрій зручно зберігати в ящику з інструментами або тягати в кишені спецівки. Попри просту конструкцію і маленькі розміри, прилад досить надійний. Він добре захищений від пилу і вологи, витримує удари та падіння з невеликої висоти. Пристрій відрізняється чудовою автономністю. Від трьох «пальчикових» батарейок або акумуляторів розміру АА нівелір може працювати до 15 годин. До недоліків можна віднести відсутність точкової проєкції, яка іноді потрібна для виконання окремих видів будівельних і монтажних робіт.
Недорогий будівник рівнів для оздоблювальних робіт
Недорогий (ціна менш як $100), але цілком пристойний за якістю нівелір ADA CUBE 360 BASIC EDITION прийдеться до смаку майстрам-плиточникам та фахівцям, які займаються монтажем стелі. В інших (трохи більше дорогих) варіантах комплектації він поставляється разом з додатковими аксесуарами: штативом і тримачем. Існує й версія ADA CUBE 360 GREEN ULTIMATE EDITION, яка оснащена більше чітким і яскравим зеленим лазером, але вона коштує майже у два рази більше.
BASIC EDITION (A00443) | HOME EDITION (A00444) | PROFESSIONAL EDITION (A00445) | ULTIMATE EDITION (A00446) | |
Кейс | - | - | - | + |
Штатив | - | - | + | + |
Універсальний тримач | - | + | - | + |
Очки | - | - | - | + |
Сумка-чохол | - | + | + | + |
Модификації ADA CUBE 360 BASIC EDITION
Ціни на ADA CUBE 360 BASIC EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE 360 BASIC EDITION | від 2 784 грн. | 7 пропозицій | ||
ADA CUBE 360 ULTIMATE EDITION | від 5 116 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE 360 PROFESSIONAL EDITION | від 3 444 грн. | 4 пропозиції |