Лазерний нівелір ADA TOPLINER 3x360 SET (А00484)
Відео 1Фото 5 |
ADA TOPLINER 3x360 SET без штативштатив |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA TOPLINER 3x360 SET
Нівелір ADA TopLiner 3x360 Set (А00479) TopLiner 3x360 Set (А00479) | 10 030 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA TopLiner 3x360 Set | 12 949 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA TopLiner 3x360 Set | 12 954 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA TopLiner 3x360 Set | 12 959 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель TOPLINER 3x360 — поставляється без штатива
- Модель TOPLINER 3x360 SET — поставляється з штативом
Модификації ADA TOPLINER 3x360 SET
Ціни на ADA TOPLINER 3x360 SET |
---|---|---|---|---|
ADA TOPLINER 3x360 | від 11 407 грн. | 4 пропозиції | ||
ADA TOPLINER 3x360 SET | від 10 030 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →