Лазерний нівелір ADA ARMO 2D HOME EDITION (A00576)
Відео 1Фото 19 |
ADA ARMO 2D HOME EDITION |
|
Модель ARMO 2D HOME EDITION поставляється в комплекті з тримачем, без штатива, а в моделі ARMO 2D PROFESSIONAL EDITION в комплекті штатив, але відсутній власник
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA ARMO 2D HOME EDITION
Лазерний нівелір ADA Armo 2D (A00576) Armo 2D (A00576) | 2 049 грн. |
Нівелір лазерний ADA ARMO 2D HOME EDITION | 2 471 грн. |
Нівелір лазерний ADA ARMO 2D HOME EDITION | 2 476 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA Armo 2D Home Edition (А00576) | 2 555 грн. |
Нівелір лазерний ADA ARMO 2D HOME EDITION | 2 481 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →