Сабвуфер Adam Sub10 Mk2
Відео 1Фото 2 |
Adam Sub10 Mk2
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:25 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики Sub10 Mk2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adam Sub10 Mk2
Усі ціни 11 →Сабвуфер Adam Audio Sub10 MK2 235752 | 56 600 грн. |
Студійний сабвуфер Adam Audio Sub 10 Mk2 | 56 600 грн. |
Студийный сабвуфер Adam Audio Sub 10 Mk2 | 56 460 грн. |
Сабвуфер Adam Audio SUB10 MK2 | 56 600 грн. |
Adam Sub10 Mk2 - Subwoofer Aktywny 4260113130100 | 53 960 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сабвуфера Adam Sub10 Mk2:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →