Контактний гриль Adler AD 3059 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 21 |
Adler AD 3059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 3059 нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Контактний гриль Adler AD 3059 | 4 199 грн. |
Електрогриль Adler Ad 3059 | 4 217 грн. |
Електрогриль притискний Adler AD 3059 | 3 920 грн. |
Гриль Adler AD 3059 LED | 4 560 грн. |
Електричний контактний гриль Adler AD 3059 2в1 | 4 942 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →