Плита Adler AD 6503 білий
Adler AD 6503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 6503 білий
Усі ціни 24 →Настільна плита Adler AD 6503 | 479 грн. |
Плита електрична настільна Adler AD 6503 одноконфорочна S | 603 грн. |
Плита настільна електрична Adler AD 6503 | 820 грн. |
Електрична плита ADLER AD 6503 ПОЛЬЩА (SOLIN) настільна одноконфоркова | 683 грн. |
Плита електрична Adler AD 6503 | 813 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →