Плита Vegas VEP-0010 білий
Vegas VEP-0010 білий
Додатково Автоматичне вимикання варильної поверхні Загальні характеристики Габарити (ВхШхГ) 7x22x24 см Офіційний сайт vegas.com.ua Дата додавання на E-Katalog жовтень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Настільна плита Vegas VEP-0010 Openshop.ua З нами 5 років (Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 130 грн.
Плитка електрична VEGAS VEP 0010 Виробник - VEGAS;Тип плитки - електрична;Зони нагріву - чавунні млинці;Кількіст ь зон нагріву - 1;Максимальна потужність - до... ще 1000;Тип управління - механічне;Матер іал корпуса - метал;Колір - білий;Колір - білий;Гарантія та сервісне обслуговування - 12 міс;Додатково - поверхня - емаль;Зони нагріву - 190 мм чавунна конфорка ;Кількість функцій приготування - 1;Максимальна споживана потужність - 1000 Вт;Розміри - 250х260х7 мм;Матеріал корпусу плитки - метал;Покриття робочої поверхні - емаль;
ТЕХНОточка З нами більше 10-ти років (Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
780 грн.
Настільна плита Vegas VEP-0010 Маркетплейс: MAUDAU
tehnopost
З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
949 грн.
Vegas Настільна плита Vegas VEP-0010 MTA.ua З нами 8 років (Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
449 грн.
Настільна плита VEGAS VEP-0010 NW53128 895 грн.
Динаміка цін на Vegas VEP-0010 білий
Мінімальна Середня Максимальна