Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Adler
Вертикальний пилосос

Adler AD 7079

Фото - Пилосос Adler AD 7079
Відео 1Фото 24
Adler AD 7079
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність300 Вт
Сила всмоктування25000 Па
Об'єм пилозбірника0.4 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї25.9 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.2 Агод
Час роботи50 хв
Час зарядки5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму78 дБ
Тип трубителескопічна
LED підсвічування
Дисплей
Вага2.3 кг
Офіційний сайтadler.com.pl
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 7079

Усі ціни 15 →

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7079

Вертикальний і ручний пилосос (2в1) Adler AD 7079 — легкий бездротовий прилад вагою 2,3 кг із знімним ручним модулем для швид... щекого прибирання квартир і будинків; безщітковий мотор забезпечує до 25 000 Па у турборежимі, чотири електронні режими (Eco, Normal, Standard, Turbo) дають баланс між потужністю та часом роботи, а батарея 25,9 В забезпечує до 50 хвилин в економному режимі; мультициклонна система з 8 конусами і триступенева фільтрація з HEPA 13 ефективно утримують пил і алергени, а знімні багаторазові фільтри легко мити; контейнер 0,4 л зі швидким спорожненням, LED-підсвічена широка щітка для темних зон і набір насадок (щілинна, 2в1, додатковий валок для твердих підлог) роблять прибирання під меблями й у щілинах простим і універсальним; сенсорний LED-дисплей інформує про режим і заряд акумулятора, а компактна конструкція і бездротовий формат забезпечують зручність зберігання та експлуатації на різних поверхнях.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 072 грн.

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7079 White

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
4 379 грн.

Adler AD7079

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
5 664 грн.

Пилосос вертикальний Adler AD 7079 бездротовий білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  BlueOceanX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.

Вертикальний акумуляторний пілосос Adler AD 7079 300Вт сенсорний дисплей LED HEPA 13, набір насадок

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 615 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 7079

Відеоогляди