Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Adler
Вертикальний пилосос

Adler AD 7060

Фото - Пилосос Adler AD 7060
Відео 1Фото 17
Adler AD 7060
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Сила всмоктування16000 Па
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняEPA 11
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
довга щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї22 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.2 Агод
Час роботи35 хв
Час зарядки4.5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму65 дБ
Тип трубиз шарніром
LED підсвічування
Вага1.95 кг
Офіційний сайтadler.com.pl
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 7060

Усі ціни 14 →

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060

Вертикальний та ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060 — легкий бездротовий пристрій для ефективного прибирання квартир до ~60 м²... щез від’єднуваним ручним модулем, який дозволяє чистити підлоги, меблі та важкодоступні місця. Оснащений безщітковим мотором до 350 Вт і максимальною силою всмоктування до 16 000 Pa, має два режими потужності та LED-торкальний дисплей для індикації режиму й заряду акумулятора 22 V (до 35 хв роботи). Конструкція зі стильною алюмінієвою гнучкою трубою Flex Tube забезпечує доступ під низькі меблі, а прозорий контейнер 0,5 л легко спорожнюється одним натисканням. Триступенева система фільтрації (циклон + багаторазові миючі фільтри EPA 11 та EPA 9) знижує кількість дрібних частинок у повітрі. У комплекті електрошітка з LED-підсвіткою для виявлення пилу, універсальна роликова насадка, щітка 2в1 та щілинна насадка; настінний тримач для зручного зберігання. Рівень шуму близько 65 dB, вага 2 кг, компактні габарити роблять пристрій зручним для щоденного використання та збереження чистоти в сучасному домі.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 283 грн.

Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7060 White

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
3 756 грн.

Adler AD 7060

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 871 грн.

Пилосос вертикальний бездротовий Adler AD 7060

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 960 грн.

Пилосос вертикальний Adler AD 7060 350 Вт зі світлодіодним підсвічуванням білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 620 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 7060

Відеоогляди