Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Adler
Пилосос

Adler AD 7069

Фото - Пилосос Adler AD 7069
Фото 23
Adler AD 7069
Колір
Типзвичайний
Прибираннясуха
Пилозбірникмішок
Характеристики
Споживана потужність800 Вт
Сила всмоктування18000 Па
Об'єм пилозбірника3.5 л
Регулювання потужностіна корпусі
Фільтр тонкого очищенняEPA 12
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
для підлоги
для м'яких меблів
щілинна
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму76 дБ
Тип трубителескопічна
Відсік для насадок
Змотування мережевого шнураавтоматичне
Довжина кабелю6 м
Офіційний сайтadler.com.pl
Дата додавання на E-Katalogвересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.

Купити Adler AD 7069

Усі ціни 13 →

Пилосос Adler AD 7069

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 939 грн.

пилосос мiшковий Adler AD 7069

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
3 881 грн.

Пилосос Adler AD 7069 3200 Вт 3.5 л цифрове керування мішок 5 режимів дисплей фільтр EPA12

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 660 грн.

Пилосос ADLER AD 7069 POLAND з мішком та цифровим керуванням

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОСМАК З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 761 грн.

Пилосос з мішковою системою Adler AD 7069, цифрове управління, потужність 18 000 Па, чорний/сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 808 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 7069