Вентилятор Adler AD 7305
Фото 9 |
Adler AD 7305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 7305
Усі ціни 14 →Вентилятор Adler AD 7305 | 1 100 грн. |
Вентилятор підлоговий Adler AD 7305 White S | 1 540 грн. |
Вентилятор Adler AD 7305 | 1 484 грн. |
Вентилятор підлоговий Adler AD-7305 90 Вт | 2 231 грн. |
Вентилятор стійка ADLER AD 7305 ПОЛЬЩА (SOLIN) підлоговий лопатевий | 1 330 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →