Автохолодильник Dometic Waeco TropiCool TCX-35
Відео 2Фото 5 |
Dometic Waeco TropiCool TCX-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dometic Waeco TropiCool TCX-35
Усі ціни 15 →Охладитель Waeco Tropi Cool TCX35 12-230В 35л 9600013321 | 14 523 грн. |
Холодильник термоэлектрический портативный Waeco Dometic TropiCool TCX 35 | 14 044 грн. |
Холодильник термоелектричний портативний DOMETIC Waeco TropiCool TCX 35 96 | 14 478 грн. |
Автохолодильник Dometic Waeco TropiCool TCX 35 AC/DC | 15 334 грн. |
Dometic Waeco TropiCool TCX 35 AC/DC | 14 960 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості автохолодильника Dometic Waeco TropiCool TCX-35:
- Функція збереження в пам'яті останніх налаштувань
Модификації Dometic Waeco TropiCool TCX-35
Ціни на Dometic Waeco TropiCool TCX-35 |
---|---|---|---|---|
Dometic Waeco TropiCool TCX-07 | від 8 526 грн. | 2 пропозиції | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-14 | від 9 600 грн. | 13 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-21 | від 10 520 грн. | 18 пропозицій | ||
Dometic Waeco TropiCool TCX-35 | від 12 120 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →