Садова повітродувка-пилосос AEG BGE18-0 (4935464986)
Фото 6 |
AEG BGE18-0 |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG BGE18-0
Усі ціни 9 →Акумуляторна повітродувка AEG BGE18-0 | 2 605 грн. |
AEG BGE18-0 | 2 725 грн. |
Повітродувка AEG BGE18-0 18В | 2 703 грн. |
Садова повітродувка AEG BGE18-0 | 2 877 грн. |
Акумуляторна повітродувка AEG BGE18-0 | 2 948 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →