Вбудована мікрохвильова піч AEG MBB 1756 SEB (947 608 732)
Фото 6 |
AEG MBB 1756 SEB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG MBB 1756 SEB
Усі ціни 23 →AEG MBB1756SEB | 14 197 грн. |
Встроенная микроволновновая печь AEG MBB1756SEB | 15 113 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Aeg MBB1756SEB | 16 796 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Aeg MBB1756SEB | 16 780 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь AEG MBB 1756 SEB | 18 589 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації AEG MBB 1756 SEB
Ціни на AEG MBB 1756 SEB |
---|---|---|---|---|
AEG MBB 1756 SEM | від 14 550 грн. | 14 пропозицій | ||
AEG MBB 1756 SEB | від 13 980 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →