Вбудована мікрохвильова піч AEG MBE 2658 SEB
Фото 7 |
AEG MBE 2658 SEB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG MBE 2658 SEB
Усі ціни 26 →AEG MBE2658SEB офіційна гарантія | 20 749 грн. |
Мікрохвильовка Aeg MBE2658SEB | 21 452 грн. |
AEG MBE2658SEB | 19 970 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Aeg MBE2658SEB | 22 098 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Aeg MBE2658SEB | 22 077 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації AEG MBE 2658 SEB
Ціни на AEG MBE 2658 SEB |
---|---|---|---|---|
AEG MBE 2658 SEM | від 17 910 грн. | 30 пропозицій | ||
AEG MBE 2658 SEB | від 19 970 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →