Вбудована мікрохвильова піч AEG MBB 1756 SEM (947 608 713)
Фото 6 |
AEG MBB 1756 SEM нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG MBB 1756 SEM
Усі ціни 13 →Мікрохвильовка Aeg MBB1756SEM | 16 673 грн. |
MBB1756SEM | 17 354 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь AEG MBB1756SEM | 16 048 грн. |
aeg MBB1756SEM | 14 460 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч AEG MBB1756SEM | 16 431 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації AEG MBB 1756 SEM
Ціни на AEG MBB 1756 SEM |
---|---|---|---|---|
AEG MBB 1756 SEM | від 14 460 грн. | 13 пропозицій | ||
AEG MBB 1756 SEB | від 13 980 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →