Електрорубанок AEG PL 700 (4935472008)
Фото 4 |
AEG PL 700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG PL 700
Усі ціни 7 →Рубанок AEG PL 700 Вт | 3 649 грн. |
Електрорубанок AEG PL 700 (4935472008) PL 700 (4935472008) | 3 966 грн. |
Рубанок AEG PL 700 (4935472008) | 4 995 грн. |
Рубанок AEG PL700 | 4 298 грн. |
Рубанок AEG PL700 | 4 303 грн. |
Електрорубанок AEG PL 700 (4935472008) | 4 795 грн. |
Рубанок AEG PL700 | 4 308 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →