Вантажна шина Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M
Aeolus ADR35 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 523 грн. |
Грузовые шины Aeolus ADR35 (ведущая) 235/75 R17.5 132/129M 16PR 1000581150 | 6 755 грн. |
Вантажні шини Aeolus ADR35 (ведуча) 235/75 R17.5 132/129M 16PR | 7 160 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M
Ціни на Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Aeolus ADR35 235/75 R17.5 132M | від 6 523 грн. | 3 пропозиції | ||
Aeolus ADR35 245/70 R17.5 136M | від 8 056 грн. | 1 пропозиція |