Вантажна шина Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M 225/75 R17.5 " 129 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 8 →Starmaxx DZ300 (ведущая) (225/75R17.5 129M) | 8 568 грн. |
Starmaxx DZ300 (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 6 750 грн. |
Грузовые шины Starmaxx DZ-300 (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M 14PR 1002357 | 6 870 грн. |
Шини Starmaxx DZ-300 (ведущая) 225/75 R17,5 129/127M | 8 800 грн. |
Starmaxx DZ300 (225/75R17.5 129M) | 6 741 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M
Ціни на Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DZ300 225/75 R17.5 129M | від 6 741 грн. | 9 пропозицій | ||
Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132M | від 5 800 грн. | 18 пропозицій |