Гайковерт AeroPro AP7430L
Фото 7 |
AeroPro AP7430L |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeroPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeroPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeroPro AP7430L
Усі ціни 7 →Пневмогайкокрут AEROPRO 1/2 "AP7430L | 3 465 грн. |
AeroPro AP7430L | 3 415 грн. |
Пневмо-гайковерт 1/2", 570N/m, 7500об/мин AEROPRO AP7430L | 3 222 грн. |
Пневмогайковерт Aeropro 1/2" 570 Нм 7500 об/хв (AP7430L) | 3 465 грн. |
Пневмогайковерт 1/2" (570N/m;7500об/хв;довж.шпиндель) AEROPRO AP7430L | 3 465 грн. |
Пневмогайковерт 1/2" (570N/m;7500об/хв;дл.шпиндель) AEROPRO AP7430L (10710 | 3 465 грн. |
Пневмо-гайковерт 1/2", 570N/m, 7500об/хв AEROPRO AP7430L | 3 465 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →