Гайковерт Airkraft AT-238LSG
Airkraft AT-238LSG |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airkraft AT-238LSG
Усі ціни 13 →Гайковерт пневматический AIRKRAFT 1/2" (AT-238LSG) | 2 628 грн. |
Пневмогайковерт 1/2 (576N/m; 7500об/мин; дл.шпиндель) AIRKRAFT AT-238LSG | 2 628 грн. |
Пневмогайкокрут AIRKRAFT 1/2 "AT-238LSG | 2 628 грн. |
Гайковерт Airkraft пневмо 1/2" 576N/m; 7500об/мин; довгий шпіндель (AT-238 | 2 722 грн. |
Гайковерт Airkraft пневмо 1/2" 576N/m; 7500об/мин; довгий шпіндель (AT-238 | 2 616 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →