Фарбувальна станція AeroPro R520
Відео 3Фото 4 |
AeroPro R520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeroPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeroPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeroPro R520
Безвоздушный распылитель краски AEROPRO R520 | 45 429 грн. |
Безповітряний розпилювач Aeropro з фарбувальним пістолетом 2.2 кВт (R520) | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач з фарбувальним пістолетом (2.2 кВт, 3.2 л/хв, фор | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач з пістолетом фарбування (2.2кВт, 3.2л/хв, форсунк | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач фарби AEROPRO R520 | 47 820 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →