Фарбопульт Intertool DT-5045
Відео 2Фото 9 |
Intertool DT-5045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-5045
Усі ціни 16 →Пистолет покрасочный электрический Intertool DT-5045 | 1 356 грн. |
Intertool Intertool DT-5045 123481 | 1 599 грн. |
Краскопульт электрический HVLP 450 Вт., форсунка 1.5 мм, бачок 1л., 0.14-0 | 1 599 грн. |
Пістолет фарбувальний електричний INTERTOOL DT-5045 | 1 280 грн. |
Фарборозпилювач електричний Intertool HVLP d1,5мм (DT-5045) | 1 439 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →