Покрасочная станция AeroPro R520
Видео 3Фото 4 |
AeroPro R520 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AeroPro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AeroPro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AeroPro R520
Безвоздушный распылитель краски AEROPRO R520 | 45 429 грн. |
Безповітряний розпилювач Aeropro з фарбувальним пістолетом 2.2 кВт (R520) | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач з фарбувальним пістолетом (2.2 кВт, 3.2 л/хв, фор | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач з пістолетом фарбування (2.2кВт, 3.2л/хв, форсунк | 47 820 грн. |
Безповітряний розпилювач фарби AEROPRO R520 | 47 820 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →